מפגשי שיח לנשים

החיים הם מסע אינסופי של למידה, צבירת ניסיון וידע. על הכל, על החיים עצמם, לא רק ידע טיפולי.
כמעט שני עשורים של ליויי לידות ויותר מזה של טיפול בנשים בעשרות מצבים גיניקולוגים, מחלות ואיבחונים לימדו אותי שליויי אינו רק בלידה. אלא במהלך כל החיים.
כל מפגש הוא ליווי, כל שיחת טלפון הוא ליוויי. הייתי ונשארתי דולה של תהליכים.

נשים רגילות להסתדר… 

וגם להסתדר לבד זה בסדר. הרבה פעמים אנחנו לבד בתוך התהליכים שלנו, כוחו של הרגל נשי.. לאורך ההיסטוריה האנושית נאסר עלינו להתאגד, לעסוק בריפוי, להתענג. כוחה של אחוות האחיות נזרק לפח והוחלף ב" אני אסתדר".
חשיבותה של אחות לדרך הוחלף ב"נשים שק של נחשים". אבל אנחנו יודעות שנשים לא שרדו לבד. הן היו צריכות את אחיותיהן כדי להחזיק את התינוק, כדי לצוד או ללקט, כדי להניק, כדי להתענג, לצחוק ביחד, כדי ללמוד מלאכות, כדי לצעוד יחד לבאר להביא מים, כדי לשפוך את הלב, כדי ללמוד רפואת נשים. היו זמנים שעל אישה לבד נגזר מוות ידוע מראש.

והנה אנחנו – אלפי שנים אחרי, אחרי תקופה של המון לבד. לומדות מחדש את הכוח של האישה בתוכנו. לא עוד רק אמא אדמה נותנת ומחבקת ומכילה ולא רק אשת קריירה קשוחה. החיים שלנו מלאים באפור היפה הזה שנקרא חיים ונשיות. את הרבה מהתהליכים שאנחנו עוברות, עברה אישה לפנינו.
במהלך שנות עבודתי ליקטתי לתוכי פנינים ואני מזמינה אותך לחלוק בהם. הידע שצברתי אינו שלי, הוא של דורות נשים שקדמו לי ואלפי נשים שחיות איתי במקביל. אנחנו רשת גדולה של ידע עצום על החיים. על נשיות ילודה, פיריון, על שינויים הורמולים, על יחסים, על מחלות והכי הרבה על תקשורת. אסטרוגן הוא הורמון התקשורת וחלוקת הידע.
אני מזמינה אותך לא ללכת לבד בשביל בדרך אל הבאר.

השאירי פרטים ואחזור אליך

קונסטלציה

העבודה הקונסטלטיבית מאפשרת גישה ישירה להעברה בין דורית מתוך מחשבה שאנחנו חלק ממערכת משפחתית גדולה שמחזיקה בתוכה גם את הפיתרון. בקונסטלציה נשתמש בייצוגים של דמויות ומצבים שמתממשים בך ברגע זה. מפגש "דיקור על בדים" – סשן קונסטלציה הכולל דיקור על הייצוגים. כשאישה עומדת על ייצוג, היא מביאה אותו בשלמותו, לא רק מחשבות ורגשות אלא גם את מצבו הפיזי. דיקור על יצוג מטפל בשורש הבעיה במקום שבו היא נוצרה. 

רפואה סינית וצמחי מרפא

הרפואה הסינית מבוססת התבוננות רוחנית מאוד לצד התבוננות קלינית על מערכת החיים השלמה. המפגש כולל שיחה או תהליך חוקר/מודע וטיפול בדיקור, שיאצו וצמחי מרפא. אורך המפגש כשעה והוא מיועד למי שרוצה מפגשים בתדירות קבועה ומתאים לתהליך ארוך.